Elektrimüüjad

Eesti Energia

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Balti- ja Põhjamaade energiaturul. Pakuvad energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Eesti Energia loodi 1939. aastal. Eesti Energia erilisus ja tugevus on terviklikus väärtusahelas, mille loovad kõik Eesti Energia inimesed ja ettevõtted üheskoos. Eesti Energia lubadus on anda kogu oma… Loe edasi »

Eesti Gaas

ASi Eesti Gaas põhitegevus on maagaasi müük, nii torugaasi kui LNG ja transpordikütuse CNG kujul, samuti elektri müük ja tootmine. Lisaks tegeleb ettevõte läbi tütarettevõtete gaasisüsteemide hoolduse ja ehituse, torustike ehituse ning gaasivõrgu arendamisega. AS Eesti Gaas kuulub 100% erakapitalile, ettevõtte omanik on Eesti suurimaid investeerimisfirmasid AS Infortar. Eesti Gaasil on umbes 50000 klienti. Ettevõte… Loe edasi »

Elektrum

Elektrum on kaasaegne kliendikeskne energiaettevõte. Nende eeliseks on oma klientide vajaduste ja elektrivaldkonna põhjalik tundmine. Samuti loovad nad iga kliendi jaoks parimaid just temale kohandatud lahendusi. Nende tugevuseks on stabiilsus ja turvalisus, mille tagavad enam kui 70 aastat kogemusi elektri tootmise ja müügi alal. Nende eesmärgiks on saada teenusepakkujaks, kes suudab kõige paremini ühendada elektritarbijate… Loe edasi »

Vkg Elektrivõrgud

VKG Elektrivõrgud OÜ on Eesti suuruselt teine elektrijaotusettevõte Eesti Energia Jaotusvõrgu järel. 2006. aasta juulis sai pikaajaliste traditsioonide, töökogemuste ja oma ala heade asjatundjate poolest tuntud ASist Narva Elektrivõrk VKG kontserni tütarettevõte. VKG Elektrivõrgud OÜ põhitegevusaladeks on elektrienergia võrgu kaudu edastamise ning jaotamise teenuste ja ettevõtte elektrisüsteemi operatiivjuhtimise teenuste müük. Veel osutatakse elektriseadmestike projekteerimise, ehitamise,… Loe edasi »

220 Energia

220 Energia OÜ on Eesti erakapitalil põhinev elektrimüügi ettevõte. Nende eesmärk on pakkuda soodsaima hinnaga elektrit nii era-, kui ka äritarbijatele. Nad sõlmivad elektrilepinguid arvestades tarbija vajadusi. Elektrit ostavad parima hinnaga Eesti tootjatelt ja elektribörsilt NordPoolSpot. Tänu pikaajalisele kogemusele Balti riikide ja Põhjamaade elektriturul omab 220 Energia Eesti parimat oskusteavet ning seetõttu suudab oma klientidele… Loe edasi »

Alexela

Alexela AS on 100% Eesti kapitalile kuuluva Alexela Grupi ettevõte. Olemata osa vanast energiamonopolist, saame nii kodutarbijale kui ettevõttele pakkuda paindlikku, personaalse ja soodsa hinnaga energiapakette. Võta kogu energia Alexelast – Alexela Kodukaart aitab Sul targemalt majandada vähendades energiale tehtavaid kulutusi. Elekter, maagaas, balloonigaas, autokütus ja isegi kohv on selle kaardiga Sinu jaoks palju parema… Loe edasi »

Imatra Elekter

Imatra Elekter AS müüs enda elektrimüügi äri Elektrum Eestile. Imatra Elektri ligi 20 000 elektrimüügi klienti liikusid Elektrum Eesti juurde alates 01.08.2021. Muudatus ei puuduta võrgulepinguid. Imatra Elekter AS Tööstuse 2, Haapsalu 90506 Äriregistri kood – 10224137 KMKR number – EE100396740 telefon: 606 1840 e-post: info@imatraelekter.ee Võrdle Imatra elektripakette siit