Liitu uue Kokkuhoidja teenusega

Aitame sul olla kindel, et sa ei maksaks elektri eest rohkem, kui peaks.

Elektrimüüjad muudavad ja uuendavad regulaarselt hindu. Hindade ja tingimuste jälgimine on meie töö – jälgime Eesti turgu ja teeme elektripaketide hulgast valimise Sinu jaoks mure vabaks ja lihtsaks. 

 

Elektrihind.ee toob kevadel turule uue Kokkuhoidja teenuse, et saaksid koheselt teada, kui turule tuleb soodsam pakett, kui Sinu olemasolev pakett.

 

Teenuse hind on 9€ aastas. Hinnavõit elektrikuludelt sõltub tarbijast: maja puhul võib kokkuhoid olla sadu ja korteri puhul kümneid eurosid ja Sul on südamerahu.

Kokkuhoidja tagab sinu südamerahu

 

 

 Kokkuhoidja teenus alustab märtsis 2024, aga Sul on võimalus juba täna registreerida huvi. Pane ennast kirja, sest esimesele 100-le liitujale on esimene aasta poole hinnaga!

Kokkuhoidja teenuse avamisel saadame sulle e-postiga liitumise kutse. Huiv registreerimisega ei kaasne kohustusi ja võid hiljem teenusega liitumisest loobuda.

Kokkuhoidja säästab sinu aega ja raha

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastused kõikidele Kokkuhoidja teenusega seotud küsimustele.

Teenus toimib lihtsalt nagu 1-2-3: sina sisestad registreerimisvormil oma praeguse elektripaketi info, meie jälgime turgu ja kui leiame sellest soodsama varianti samas tootekategoorias, teavitame sind e-maili ja smsi teel.

 

Ei, seda me kahjuks teha saa, kuna antud kategooriad pole omavahel üheselt võrreldavad. Börsi turuhind muutub igapäevasel ja keskmine ühikuhind jooksva kuu kohta selgub alles järgmisel kuul.

Registreerimisest alates ühe aasta jooksul.

Ei, Kokkuhoidja võimaldab sisestada kuni 3 paketti.

Teenuse hind on 9€ aastas. Keskmise tarbimisega kliendile, kes näiteks kütteperioodil on jäänud kasutama kallimat paketti, säästab Kokkuhoidja teenus juba märkimisväärse summa. Kokkuhoidja teenus tagab südamerahu, et sul on garanteeritult kõige soodsam pakett turul.

Kõige lihtsam on seda Elektrihind.ee pakettide lehel. Sisesta enda tarbimisandmed ning vali endale sobivaim pakett. Lähemalt saad lugeda meie blogist.

Seejärel saad hakata Kokkuhoidja teenust kasutama.

Jah, kui mingil põhjusel soovid jälgitavaid pakette muuta (nt kolid, ostad suvila jne), siis on sul võimalik seda teha täites vormi x. Juhime aga tähelepanu, et pakettide infot saab muuta maksimaalselt 3 korda aastas.

Kui oled liitunud Kokkuhoidja teenusega ja ei saa aasta jooksul ühtegi teavitust soodsaima paketi kohta, siis võid olla enda üle uhke. Oled valinud hea paketi. Kokkuhoidja aitas sul selles veenduda.

Elektrihind.ee on Konkurentsiameti usaldusmärgisega võrdlemisvahend.
{{ 'nl_slogan' | translate }}
{{ 'nl_help' | translate }}
{{ 'nl_agreed_require' | translate }}

{{ 'nl_thanks' | translate }} {{ 'nl_thanks_close' | translate }}

Meid on kajastanud

© 2024 Elektrihind.ee

[email protected]