Meist

Elektrihind.ee pakub Sulle erapooletut ja sõltumatut võrdlust avatud elektriturul tegutsevate elektrimüüjate vahel. Ülevaatliku info põhjal saad valida just endale sobivaima elektripakkuja.

Meie eesmärk on tuua läbipaistvust avatud elektriturule ja kindlustada, et Sa leiaksid enda jaoks parima pakkumise lihtsalt ja mugavalt, ilma et peaksid selleks oma väärtuslikku aega kulutama. Lisaks elektrihindade võrdlemisel on oluline mõista elektrimüüjate pakutavate pakettide sisulisi erinevusi nagu lepingu tähtaeg, katkestamistasu, elektri tootmise viis jms.

Portaali kasutamine on täiesti tasuta. Täna on võimalik võrrelda kõikide Eesti eraklientidele suunatud elektrimüüjate pakette. Võrreldavad elektrimüüjad on Eesti Energia, 220 Energia, Elektrum (endine Latvenergo), Eesti Gaas, VKG Elektrivõrgud, Alexela Energia AS. Imatra lõpetas elektrimüügi 2021, nad müüsid enda elektriportfelli Elektrum Eestile.

Milleks Sulle elektrihind.ee portaal?

  • Lähtume Sinu huvist. Oleme sõltumatu abiline sobivaima elektrimüüja paketi valimisel.
  • Sinu aja kokkuhoid. Mitme elektrimüüja hindade ja paketi tingimuste võrdlus ühest kohast.
  • Sinu rahulolu. Tänu elektripakettide tingimuste ja hindade võrdlusele võid kindel olla, et teed parima valiku.

Elektrihind.ee eesmärk on lisaks pakettide võrdlusele aidata uutele ja vanadele elektrimüüjatele kliente leida, jäädes samas sõltumatuks ja läbipaistvaks.

Portaali Elektrihind.ee haldab Go OÜ ja portaal avati 12. oktoobril 2012. Elektrihind.ee käitamise rahastamise allikateks on reklaami-, vahendus- ja teenustasud. Saame vahendustasu portaali kaudu sõlmitud elektripakettide ning energiatoodete vahendamisest. Lisaks on igal energiatoodete müüjal võimalik meie portaali kaudu enda tooteid ja teenuseid reklaamida.

Go OÜ
Reg nr 16055598

Kui Teil tekkis küsimusi või soovite Elektrihind.ee portaaliga koostööd alustada kirjutage meile aadressil [email protected].

Elektrihind.ee on Konkurentsiameti usaldusmärgisega võrdlemisvahend.
{{ 'nl_slogan' | translate }}
{{ 'nl_help' | translate }}
{{ 'nl_agreed_require' | translate }}

{{ 'nl_thanks' | translate }} {{ 'nl_thanks_close' | translate }}

Meid on kajastanud

© 2024 Elektrihind.ee

[email protected]