Meist

Elektrihind.ee pakub Sulle erapooletut ja sõltumatut võrdlust avatud elektriturul tegutsevate elektrimüüjate vahel. Ülevaatliku info põhjal saad valida just endale sobivaima elektripakkuja.

Meie eesmärk on tuua läbipaistvust avatud elektriturule ja kindlustada, et Sa leiaksid enda jaoks parima pakkumise lihtsalt ja mugavalt, ilma et peaksid selleks oma väärtuslikku aega kulutama. Lisaks elektrihindade võrdlemisel on oluline mõista elektrimüüjate pakutavate pakettide sisulisi erinevusi nagu lepingu tähtaeg, katkestamistasu, elektri tootmise viis jms.

Portaali kasutamine on täiesti tasuta. Täna on võimalik võrrelda kõikide Eesti eraklientidele suunatud elekrimüüjate pakette. Võrreldavad elekrimüüjad on Eesti Energia, 220 Energia, Elektrum (endine Latvenergo), Eesti Gaas, VKG Elektrivõrgud, Imatra Elekter, Alexela Energia AS (endine Elektrimüügi AS). AS Starman lõpetas elektrmüügi aprillis 2016, nad müüsid enda elektriportfelli Alexela Energia AS-ile.

Milleks Sulle elektrihind.ee portaal?

  • Lähtume Sinu huvist. Oleme sõltumatu abiline sobivaima elektrimüüja paketi valimisel.
  • Sinu aja kokkuhoid. Mitme elektrimüüja hindade ja paketi tingimuste võrdlus ühest kohast.
  • Sinu rahulolu. Tänu elektripakettide tingimuste ja hindade võrdlusele võid kindel olla, et teed parima valiku.

Elektrihind.ee eesmärk on lisaks pakettide võrdlusele aidata uutele ja vanadele elektrimüüjatele kliente leida, jäädes samas sõltumatuks ja läbipaistvaks.

Portaali Elektrihind.ee haldab Datahouse OÜ ja portaal avati 12. oktoobril 2012.

 

Koostööpartnerid:

energiatarlgudp-logo

 

Datahouse OÜ
Reg nr 11091885
Aadress Rävala 19-107, 10143, Tallinn

Kirjutage meile aadressil kiri@elektrihind.ee.