Продавцы электроэнергии

Eesti Energia

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Balti- ja Põhjamaade energiaturul. Pakuvad energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Eesti Energia loodi 1939. aastal. Eesti Energia erilisus ja tugevus on terviklikus väärtusahelas, mille loovad kõik Eesti Energia inimesed ja ettevõtted üheskoos. Eesti Energia lubadus on anda kogu oma… Loe edasi »

Eesti Gaas

Eesti Gaas ASi põhitegevus on maagaasi ost ja müük. Sellele lisandub ettevõtte gaasisüsteemide hooldus, uute gaasitorustike ehituse ning gaasivõrgu arenduste korraldamine. AS Eesti Gaas on aktsiaselts, mille omanikud on Eesti ühe suurima investeerimisfirma AS Infortar enamusosalusega Trilini Energy OÜ, OAO Gazprom, Itera Latvija ning era- ja juriidilistest isikutest väikeaktsionärid. ASil Eesti Gaas on 42,4 tuhat… Loe edasi »

Elektrum

Elektrum on kaasaegne kliendikeskne energiaettevõte. Nende eeliseks on oma klientide vajaduste ja elektrivaldkonna põhjalik tundmine. Samuti loovad nad iga kliendi jaoks parimaid just temale kohandatud lahendusi. Nende tugevuseks on stabiilsus ja turvalisus, mille tagavad enam kui 70 aastat kogemusi elektri tootmise ja müügi alal. Nende eesmärgiks on saada teenusepakkujaks, kes suudab kõige paremini ühendada elektritarbijate… Loe edasi »

Vkg Elektrivõrgud

VKG Elektrivõrgud OÜ on Eesti suuruselt teine elektrijaotusettevõte Eesti Energia Jaotusvõrgu järel. 2006. aasta juulis sai pikaajaliste traditsioonide, töökogemuste ja oma ala heade asjatundjate poolest tuntud ASist Narva Elektrivõrk VKG kontserni tütarettevõte. VKG Elektrivõrgud OÜ põhitegevusaladeks on elektrienergia võrgu kaudu edastamise ning jaotamise teenuste ja ettevõtte elektrisüsteemi operatiivjuhtimise teenuste müük. Veel osutatakse elektriseadmestike projekteerimise, ehitamise,… Loe edasi »

220 Energia

220 Energia OÜ on Eesti erakapitalil põhinev elektrimüügi ettevõte. Nende eesmärk on pakkuda soodsaima hinnaga elektrit nii era-, kui ka äritarbijatele. Nad sõlmivad elektrilepinguid arvestades tarbija vajadusi. Elektrit ostavad parima hinnaga Eesti tootjatelt ja elektribörsilt NordPoolSpot. Tänu pikaajalisele kogemusele Balti riikide ja Põhjamaade elektriturul omab 220 Energia Eesti parimat oskusteavet ning seetõttu suudab oma klientidele… Loe edasi »

Alexela

Alexela AS основано на эстонском капитале и входит в концерн Alexela. Мы не принадлежим в старый энергетический монополий, и, таким образом, можем предложить домашнему пользователю более гибкие и персональные электропакеты по льготной цене. Закажите всю энергию у Alexela – Карта домашнего пакета Alexela поможет сэкономить на расходах на электричество. С помощью этой карты мы предоставим… Loe edasi »

Imatra Elekter

Imatra Elekter AS on elektrienergia jaotus- ja müügiettevõte, kes pakub oma klientidele lihtsaid, töökindlaid, keskkonnasõbralikke, turvalisi ja efektiivseid elektriteenuseid. Imatra Elekter AS kuulub Kagu-Soomes asuvale elektrienergia tootmisele, jaotamisele ja müügile keskendunud energiakontsernile Imatran Seudun Sähkö OY. Kontsern on keskmise suurusega kohalik elektrienergiaettevõte, kelle ajalugu ulatub aastasse 1928, kellel on praegu ligikaudu 2300 aktsionäri ja peamiselt… Loe edasi »